„Pokój Wam!” (J 20,19)
to pierwsze słowa Zmartwychwstałego Pana, jakie skierował do zatrwożonych uczniów. I ja dzisiaj pragnę życzyć z całego serca nam wszystkim pokoju, tak potrzebnego naszym sąsiadom za wschodnią granicą, pokoju w naszym kraju, w naszych rodzinach i w sercach.
Niechaj Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas Swoim pokojem, ożywia w nas to, co już martwe, otwiera nasze oczy na światło Jego Słowa, które prowadzi nas przez to ziemskie życie ku Wieczności.
Z kapłańskim błogosławieństwem i modlitwą –
o. Waldemar Borzyszkowski SJ
Proboszcz Parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie
