13 marca 2022

Spotkanie z s. Nullą

uzdrowioną za wstawiennictwem bł. kard. Stefana Wyszyńskiego

Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji kobiet we wtorek o 18:00 w Dolnym Kościele. Po Mszy odbędzie się spotkanie z siostrą Nullą, uzdrowioną za wstawiennictwem bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
107 0.039439916610718