Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji kobiet we wtorek o 18:00 w Dolnym Kościele. Po Mszy odbędzie się spotkanie z siostrą Nullą, uzdrowioną za wstawiennictwem bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego.
13 marca 2022
Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji kobiet we wtorek o 18:00 w Dolnym Kościele. Po Mszy odbędzie się spotkanie z siostrą Nullą, uzdrowioną za wstawiennictwem bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego.