9 marca 2022

Sanktuarium kościołem stacyjnym

Już jutro (9 marca) nasze Sanktuarium będzie kościołem stacyjnym.
Plan nabożeństw:
6.00 – Otwarcie Sanktuarium
7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00 – Msze św.
9.30-11.45 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
12.00 – Anioł Pański, Msza św.
12.45 – Nowenna do św. Andrzeja Boboli
13.00 – Różaniec
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
15.30 – Droga Krzyżowa
17.00 – Msza św.
18.00 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym
19.00 – Msza św. z modlitwa o uzdrowienie
21.00 – Apel Jasnogórski
 
Możliwość spowiedzi od 6:30 do 21:00.
 
Więcej o wielkopostnych kościołach stacyjnych na terenie Warszawy: https://archwwa.pl/wielkopostne-koscioly-stacyjne/

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
107 0.032301902770996