Zapraszamy na Noc Serc podczas której będziemy się modlić o Pokój przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i innych naszych wielkich świętych.
Przebieg czuwania:
19.00 Msza Święta
19.45 – 22.30
– Uwielbienie Boga w obecnej rzeczywistości, w każdym odruchu miłości, w braterstwie, w całym ludzie Bożym
– Zaproszenie Ducha Świętego
– Konferencja 15 min
– Różaniec w intencji pokoju
– Modlitwa przebłagania. Za niewiarę, zatwardziałość serc, egoizm, materializm, za brak miłości, brak jedności
– Dziękczynienie
– Zawierzenie opiece Bożej
– Apel Jasnogórski
Wieczór uwielbienia poprowadzi Wspólnota Przymierze Serc, która od pięciu lat prowadzi czuwania
w pierwsze soboty miesiąca, zakończone zawierzeniem Matce Bożej, a od czerwca ubiegłego roku
wieczory pierwszopiątkowego uwielbienia „Noc serc”.
Noc Serc będzie transmitowana na Youtube oraz na profilu Sanktuarium.
Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się! Niech będzie znana wszystkim ludziom
wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko! O nic się już zbytnio nie troskajcie,
ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem!
A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.Flp4,4-7