2 marca 2022

Modlitwa o pokój

piątek 19:45

Zapraszamy na Noc Serc podczas której będziemy się modlić o Pokój przez wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli i innych naszych wielkich świętych.

"Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich" (Mt,18, 19-20)
 

Przebieg czuwania:

19.00 Msza Święta
19.45 – 22.30

– Uwielbienie Boga w obecnej rzeczywistości, w każdym odruchu miłości, w braterstwie, w całym ludzie Bożym

– Zaproszenie Ducha Świętego

– Konferencja 15 min

– Różaniec w intencji pokoju

– Modlitwa przebłagania. Za niewiarę, zatwardziałość serc, egoizm, materializm, za brak miłości, brak jedności

– Dziękczynienie

– Zawierzenie opiece Bożej

– Apel Jasnogórski

 

Wieczór uwielbienia poprowadzi Wspólnota Przymierze Serc, która od pięciu lat prowadzi czuwania

w pierwsze soboty miesiąca, zakończone  zawierzeniem Matce Bożej, a od czerwca ubiegłego roku

wieczory pierwszopiątkowego uwielbienia „Noc serc”.

Noc Serc będzie transmitowana na Youtube oraz na profilu Sanktuarium.

 

Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się!  Niech będzie znana wszystkim ludziom

wasza wyrozumiała łagodność: Pan jest blisko! O nic się już zbytnio nie troskajcie,

ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! 

A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.Flp4,4-7

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
107 0.048118829727173