MODLITEWNE |
Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec duszpasterz: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) a.splawski@jezuici.pl Odpowiedzialna: Teresa Górska spotkania w pierwszą niedzielę miesiąca po Nabożeństwie do Serca Jezusowego, godz. 18:30, sala Nazaret |
Grupa Modlitewna SKKAB - Apostolat Patrona Polski św. Andrzeja Boboli animatorka: Ewa Twarowska (503 510 820) modlitwa przy relikwiach św. Andrzeja Boboli od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej o 12:00 |
Grupa Modlitwy Jezusowej animatorzy: Michał Urbański (606 44 62 52) spotkania w czwartek, godz. 19.30, sala Samaria |
Grupa Modlitwy Kontemplacyjnej animatorka: Ewa Twarowska (503 510 820) spotkania w niedzielę, godz. 18:00, sala Betlejem |
Odnowa w Duchu Świętym - grupa Maria asystent kościelny: o. Grzegorz Lojtek SJ (tel. 22 5428 879), grzegorz.lojtek@jezuici.pl odpowiedzialna: Anna Stępniewska, kontakt@grupamaria.pl spotkania w środę, godz. 18:00, sala Maria |
Wspólnota Dom Miłosierdzia - modlitwa uwolnienia wg 5 kluczy odpowiedzialni: o. Grzegorz Lojtek SJ; s. Bartłomieja Sobczyk Zgłoszenia na modlitwę: |
Wspólnota Życia Chrześcijańskiego asystent kościelny: o. Leszek Mądrzyk SJ animatorka: Ewa Poleszak (22 54 28 744) odbywają się w różnych terminach w małych grupach |
Chemin Neuf animatorka: Anna Bilińska - Gut, anna.b-gut@wp.pl spotkania modlitewne we wtorek, godz. 20:00, sala Emaus |
Dom w ramionach Ojca - Wspólnota Ewangelizacyjna duszpasterz: o. Czesław Wasillewski SJ (22 54 28 880) czeslaw.wasilewski@jezuici.pl animatorka: Maria Kastyak spotkania w drugą i czwartą niedzielę miesiąca o godz. 17:00 w Kaplicy Akademickiej |
SŁUŻBY |
Parafialna Rada Duszpasterska przewodniczący: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ (22 54 28 706) parakow@jezuici.pl spotkania w II środę miesiąca, godz. 19:00, sala w DA |
Redakcja Biuletynu Parafialnego Sanktuarium św. Andrzeja Boboli Zespół redakcyjny: Małgorzata Mularczyk – redaktor naczelna, o. Waldemar Borzyszkowski SJ – asystent kościelny |
Parafialny Zespół Charytatywny Wzajemna Pomoc duszpasterz: o. Roman Swoboda SJ (22 54 28 710) mail: swobodaromek@gmail.com prezes: Maria Iżykowska (22 54 28 713, w czwartek 16.00-18.00) |
Parafialny zespół Caritas duszpasterz: o. Roman Swoboda SJ (22 54 28 710) mail: swobodaromek@gmail.com prowadzi: Maria Gnoińska spotkanie w każdy pierwszy wtorek miesiąca ok. godz. 18:00 |
Stowarzyszenie Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli asystent kościelny: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ Katarzyna Szostak (506 384 291) spotkania w drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:30, sala Betlejem |
Kościelna Służba Porządkowa Totus Tuus duszpasterz: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) a.splawski@jezuici.pl animator: Krzysztof Michałowski spotkania w ostatni czwartek miesiąca, godz. 19:30, sala Emaus |
Biuro Radia Maryja Czynne w piątki i niedziele od 11:00 do 13:00 |
MŁODZIEŻY, STUDENTÓW |
Schola dziecięca kontakt: Marcin Nowik, mnowik@gmail.com tel. 501 663 881 spotkania w niedzielę, godz. 10:15, sala Liturgicznej Służby Ołtarza |
Liturgiczna Służba Ołtarza prefekt: o.Marek Stelmaszczuk SJ (22 54 28 881) mstelmaszczuk@gmail.com w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 w salce LSO |
Magis - Duszpasterstwo Młodzieży duszpasterz: o. Czesław Wasilewski (22 54 28 880) czeslaw.wasilewski@jezuici.pl odpowiedzialna Julianna Góraj, juliannagoraj@gmail.com spotkanie: środa, godz 18:00-19:30 w sali Magis |
DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE DĄB duszpasterz: o. Grzegorz Lojtek SJ (22 54 28 879), duszpasterz@dadab.pl spotkania: informacje na stronie internetowej |
Grupa postakademicka - Postakademicy duszpasterz: o. Rafał Strugiński SJ (22 54 28 855) postakademicy.dadab@gmail.com spotkania: informacje na stronie internetowej |
Ruch Wiara i Światło duszpasterz: o. Sylwester Jasiak SJ (22 54 28 838) spotkania w trzecią niedzielę miesiąca, godz. 16:00, sala Emaus
|
RODZIN |
Wspólnota Małżeństw duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ, o. Czesław Wasilewski SJ spotkanie: drugi piątek miesiąca o godz. 18:30 w Dolnym Kościele - spotkanie modlitewne, w drugą niedzielę miesiąca o godz 15:30 - Msza św. w Sanktuarium animator: Katarzyna i Szymon Laskowscy, wspolnotamalzenstw@parakow.pl
|
Spotkania Mam (z małymi dziećmi) duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ animatorka: Helena Żankowska, helena.zankowska@gmail.com spotkania: środa, godz 10:30, Duszpasterstwo Akademickie |
Warsztaty „Kredkami do nieba” (dzieci 5-10 lat) animatorka: Mirosława Łukowska mirka.lukowska@gmail.com spotkania w piątek, godz. 17:15, sala Wspólnoty Małżeństw |
Ruch Rodzin Nazaretańskich asystent kościelny: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) a.splawski@jezuici.pl animatorka: Maria Gromadka, maria.gromadka@gmail.com, tel. 518 529 944 spotkania we wtorek, po Mszy św. o godz. 19.00, sala Nazaret |
Koinonia Jan Chrzciciel - ewangelizacyjna asystent kościelny: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ animator: Zbigniew Kargul spotkania: informacje na stronie internetowej |
Formacja dla kobiet Msza św. z adoracją w trzeci wtorek miesiąca, godz. 18:00, Dolny Kościół duszpasterz: o. Robert Wawer SJ (22 54 28836) rwawer@jezuici.pl koordynatorka: Ewelina Chełstowska |
SPECJALISTYCZNE |
Chór Parafialny prowadzi: organista Sebastian Kuczyński |
Duszpasterstwo osób rozwiedzionych i osób żyjących w związkach niesakramentalnych duszpasterz: o. Maciej Tomaszewski SJ (22 54 28 847) maciej.tomaszewski@jezuici.pl spotkanie: trzeci wtorek miesiąca w godz. 18:45-20:15 w Sali Betlejem |
Duszpasterstwo francuskojęzyczne duszpasterz: o. Zbigniew Kubacki SJ (22 54 28 810) zkubacki62@gmail.com o. Michal Karnawalski SJ, mkarnawa@jezuici.pl Odpowiedzialni: Alexis i Violaine Morel Msza św. w niedzielę, godz. 10:45, Dolny Kościół |
Krąg Przyjaciół Ojca Mirosława Paciuszkiewicza duszpasterz: o. Proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ koordynatorka: Małgorzata Mularczyk kragprzyjaciol@gmail.com tel. 604 057 050 spotkania odbywją się w różnych terminach.
|
Wiara i Praca spotkania w drugi czwartek miesiąca, godz. 18:00, sala Emaus |