- Zapraszamy dziś o godz. 18 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
- W piątek będzie nabożeństwo Drogi Krzyżowej: dla dzieci o godz. 16.15, a dla dorosłych po Mszy świętej o godz. 9 i o godz. 18.
- Proponujemy składanie jałmużny postnej dla potrzebujących naszych Parafian, w tym dla dzieci z ubogich rodzin. Praktykę piątkowej jałmużny i osobistego postu połączmy z modlitwą, na przykład z udziałem w nabożeństwie Drogi Krzyżowej.
- Burmistrz Mokotowa zaprasza na koncert „Requiem” Gabriela Fauré, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15 w naszym Sanktuarium. W związku z przygotowaniem do koncertu Msza święta w sobotę o godz. 12 będzie w Dolnym Kościele.
- W przyszłą niedzielę na Mszach świętych w Sanktuarium oprócz Mszy świętej dla dzieci o godz. 11.30 rozpoczną się wielkopostne rekolekcje parafialne, które będzie głosił O. Jacek Drabik – jezuita z Wrocławia. Nauki rekolekcyjne będą kontynuowane w poniedziałek na Mszach świętych o godz. 9, 12, 17 i 19.
- Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na prace remontowe i konserwacyjne w naszym Sanktuarium.
- Przed amboną jest wystawiony kosz, do którego możemy składać żywność dla potrzebujących Parafian.
- Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i świąteczny wystrój Sanktuarium można składać do skarbonki pod chórem.
- Przy wyjściu z kościoła na stolikach z prasą wyłożone są ulotki o możliwości przekazania 1.5 % na nasze Sanktuarium, w tym na działalność charytatywną.
Pobierz jako PDF