- Dziś, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy świętej o godz. 13 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godz. 18.
- Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę z przeznaczeniem na prace remontowe i konserwacyjne w naszym Sanktuarium.
- W czasie wakacyjnym - miesiącach lipcu i sierpniu – w niedziele nie ma Mszy świętych w kaplicy Akademickiej.
- Msze święte w dni powszednie są odprawiane o godz. 7, 8, 9, 12, 17 i 19.
- W tym tygodniu w piątek obchodzimy liturgiczne święto św. Benedykta, patrona Europy.
- Adoracja Najświętszego Sakramentu jest od poniedziałku do piątku po Mszy świętej o godz. 17 do godz. 19.
- Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna od wtorku do piątku w godzinach od 16 do 18.
- Muzeum św. Andrzeja Boboli obok Dolnego Kościoła w lipcu i sierpniu będzie otwarte w każdą sobotę od godz. 10 do 12 i niedzielę od godz. 11 do 13.
- W przyszłą niedzielę w holu Sanktuarium będzie przeprowadzana kwesta na cele ewangelizacyjne – projekt Freedom is Near.
- W naszym Sanktuarium w przyszłą niedzielę o godz. 18 rozpocznie się IV Mokotowski Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej. Bliższe informacje na banerach.
- Wszystkim, którzy mają wakacje i urlopy, życzymy dobrego wypoczynku, udanej pogody i Bożego prowadzenia po wakacyjnych szlakach. Niech te dni będą też czasem zbliżenia się do Boga przez udział w niedzielnej Mszy świętej, codzienną modlitwę i piękno przyrody.
Pobierz jako PDF