- Dziękujemy za ofiary złożone na dzisiejszą tacę z przeznaczeniem na prace remontowe w naszym Sanktuarium.
- Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 14. Nabożeństwo ku czci Bożego Serca o godz. 18 będzie połączone z modlitwą różańcową. Po nabożeństwie odbędzie się spotkanie Apostolstwa Modlitwy i Żywego Różańca w Sali Nazaret.
- W poniedziałek obchodzimy wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, a w sobotę bł. Jana Beyzyma.
- Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w naszym Sanktuarium w niedziele o godz. 18, zaś w dni powszednie o godz. 18.30. Ponadto różaniec odmawiamy w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 9 Różaniec dla dzieci jest w Dolnym Kościele w poniedziałki, środy i czwartki o godz. 16.30.
- Pierwsze spotkanie młodzieży, która rozpoczyna przygotowanie do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę, 13 października po Mszy św. o godz. 12 w Kaplicy Akademickiej.
- Również w przyszłą niedzielę będzie obchodzony Dzień Papieski pod hasłem „Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Przed Sanktuarium będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierającą poprzez stypendia młodzież z ubogich rodzin. Od godz. 10 do 15 przed Kościołem będzie Miasteczko Papieskie. Będzie tam wiele atrakcji. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież do wspólnej zabawy.
- Fundacja Pomocy Psychologicznej i Duchowej INIGO zaprasza w dniach 7-12 października na bezpłatne konsultacje oraz na warsztat "Z głową czyli jak? O sposobach na utrzymanie zdrowia psychicznego" 12 października w godz. 10-12. Więcej informacji oraz zapisy na stronie inigo.org.pl oraz telefonicznie 797 002 584
- Jezuicki Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Collegium Bobolanum prowadzi zapisy na nowy rok akademicki 2024/2025. Informacje i zapisy na stronie internetowej i w Sekretariacie Uczelni.
- Na stolikach pod chórem są do naszej dyspozycji czasopisma. Zachęcamy do lektury i wspierania funduszu prasowego.
Pobierz jako PDF