Dzisiaj, w pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszy świętej o godz. 13 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 15 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 18 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W piątek przypada wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorych, za których będziemy się modlili w tym dniu podczas każdej Mszy świętej. Z racji pandemii nie będzie specjalnej Mszy świętej z Sakramentem Chorych, ale jeśli ktoś by pragnął z tej posługi skorzystać, z obostrzeniami sanitarnymi będzie udzielany w tym dniu od godz. 11 do 12 i od 16 do 17 w pomieszczeniu dla dzieci, tzw. „akwarium”.
Dla ludzi starszych i chorych przeprowadzane są transmisje Mszy świętych z naszego Sanktuarium na żywo w internecie w niedziele o godz. 13 i 19.30.
W związku z pandemią w kościołach obowiązuje 30 % limit obłożenia. Nie dotyczy to osób w pełni zaszczepionych przeciw Covid-19. Prosimy o zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcję rąk.
Wspólnota Małżeństw działająca przy naszej Parafii organizuje Rekolekcje dla Małżeństw. Dla osób zainteresowanych bliższe informacje znajdują się na tablicy ogłoszeń.
W przyszłą niedzielę będzie promocja i sprzedaż czasopisma o duchowości ignacjańskiej „Manreza”.
O. Adam Malinowski dziękuje za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na rzecz pracy misyjnej w Kirgistanie. Zebrał 15.319 zł.
Przy wyjściu z kościoła na stolikach z prasą wyłożone są ulotki o możliwości przekazania 1% na nasze Sanktuarium, w tym na działalność charytatywną.
Na stolikach pod chórem są do naszej dyspozycji czasopisma katolickie.
Pobierz jako PDF