W najbliższą niedzielę o godz. 15 zapraszamy do Auli Wielkiej Collegium Bobolanum na spotkanie "Bogactwo Madagaskaru". W październiku w naszej parafii, Asia i Radek zbierali fundusze na książki dla dzieci na Madagaskarze. Teraz już po powrocie, zapraszają na spotkanie o swojej misji. Serdecznie zapraszamy!
