Sedecznie zapraszamy na Mszę świętą w intencji wszystkich, którzy wspierali i nadal wspierają akcję "Bobola dla Ukrainy".
Wśród naszych parafian jak i przyjaciół jest tak wielu ludzi dobrej woli, którzy otworzyli swoje serce na bliźnich w potrzebie! Dlatego chcemy się spotkać na wspólnej Eucharystii, aby dziękować Bogu za Was i prosić o łaski dla Was!
Zapraszamy w czwartek, 5 stycznia o godz. 19 do Sanktuarium przy Rakowieckiej!
Do zobaczenia!
Ekipa "Bobola dla Ukrainy"
PS Będzie to już Msza święta z uroczystości Objawienia Pańskiego 6 stycznia.