"Zawsze ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez Ciebie - zawsze wtedy jest Boże Narodzenie." Matka Teresa z Kalkuty
Drodzy Parafianie!
Pragnę w imieniu wszystkich moich współbraci – jezuitów pracujących w naszej parafii i swoim własnym złożyć Wam życzenia, aby Chrystus narodził się w Waszych sercach i został przyjęty do Waszych domów jako Bóg, który jest MŁOŚCIĄ.
o. Waldemar Borzyszkowski SJ
proboszcz parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie