Zgodnie z dekretem Penitencjarii Apostolskiej, w tym roku tak jak w 2020, odpust za zmarłych można uzyskać przez cały listopad (informacja tutaj).
Można odpust uzyskać nawiedzając kryptę męczenników zamordowanych 2 sierpnia 1944 w klasztorze jezuitów (wejście od ul. Andrzeja Boboli). Krypta będzie otwarta od dziś (1.11) do 8.11 w godzinach 8:00-19:00.