Do 26 września trwają zapisy młodzieży do bierzmowania w naszej parafii. Przygotowania trwa dwa lata. Rozpocząć je można najwcześniej w 8. klasie szkoły podstawowej. Zapisać się można w kancelarii parafialnej (także telefonicznie) lub w zakrystii kościoła. Odpowiedzialny za program przygotowań jest o. Czesław Wasilewski SJ (czeslaw.wasilewski@jezuici.pl).