16 maja w naszej parafii uroczyście rozpoczniemy Rok Ignacjański. Od tego dnia do 24 maja będzie trwała peregrynacja ikony i relikwi św. Ignacego, założyciela jezuitów.
16.05 - niedziela
13:00 - Uroczysta suma odpustowa17.05 - poniedziałek
15:00 - Msza dla pracowników kolegium i parafii19:00 - Back Home Warsaw
18.05 - wtorek
19:40 konferencja - “O szukaniu Boga także w porażkach - życie św. Ignacego” Grzegorz Lojtek SJ19.05 - środa
19:40 konferencja - “Ignacjański poradnik kryzysowy” Grzegorz Lojtek SJ20.05 - czwartek
19:40 konferencja - “O porządkowaniu życia według św. Ignacego” - Leszek Mądrzyk SJ21.05 - piątek
19:40 konferencja - “Ignacy skrupulant, o dobrej spowiedzi” - Czesław Wasilewski SJ20:00 - 23:00 “noc konfesjonałów” możliwość spowiedzi w związku z “Wyzwaniem i 9” (www.wyzwaniei9.pl)