Rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dla Młodzieży. Może w nim uczestniczyć młodzież od VIII klasy Szkoły Podstawowej, a do Sakramentu Bierzmowania można przystąpić najwcześniej w I klasie Liceum.
Zapisywać się można u katechetów: w Szkole nr 70 u S. Miriam Kondraciuk, w Szkole nr 69 u Ks. Kamila Boberka.
Młodzież z naszej Parafii, która uczęszcza do innych szkół, może się zapisać w Kancelarii Parafialnej w godzinach urzędowania.
Termin zgłoszeń mija 22 września.