Duszpasterstwo Akademickie DĄB zaczyna rok akademicki od (Nie)rekolekcji na dobry początek - tygodnia spotkań o bardzo różnorodnym charakterze. Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych pogłębianiem swojej wiary, tańcem, relacjami, filmem i zabawą :)
Ramowy plan (szczegóły poszczególnych wydarzeń po kliknięciu w link):
7.10, niedziela, 19:30 - Msza Święta w Sanktuarium, wieczór planszówek
8.10, poniedziałek, 19:00 - kurs tańca towarzyskiego
9.10, wtorek, 19:15 - Msza Święta w Kaplicy Akademickiej, konferencja Jezuicka Szkoła Modlitwy - o modlitwie Pismem Świętym
10.10, środa, 19:15 - Msza Święta w Kaplicy Akademickiej, uwielbienie z Grupą Kontakt/medytacja z Grupą Manresa/modlitwa z Grupą Taize
11.10, czwartek, 18:30 - spotkanie Postakademików (o 19:30 Msza Święta w Kaplicy Akademickiej)
12.10, piątek, 19:00 - film