"W ów dzień [powiedzą]:
Winnica urocza! Śpiewajcie o niej!
Ja, Pan, jestem jej stróżem;
podlewam ją co chwila,
by jej co złego nie spotkało,
strzegę jej w dzień i w nocy." [Iz 27,2]
Wyobraźcie sobie, że Wasze małżeństwo to roślina. Na początku piękna i bez skazy, później popada w różne tarapaty. A to za sucho, a to za mokro, a to gałązka podeschnie, a to chwast wyrośnie…
A co jeśli Bóg dał nam narzędzia do pielęgnowania naszej rośliny? Konewka, motyka i grabie są na wyciągnięcie ręki. Pora zadbać o nasz ogród!
Zapraszamy do udziału w wyzwaniu „Rozwoje we Dwoje”. Co tydzień w niedzielę będziemy publikować jedno zadanie, dzięki któremu Wasze małżeństwo może pięknie zakwitnąć :). Zadania będzie można zobaczyć na stronie Wspólnoty Małżeństw lub na facebooku. Będą także rozdawane co niedzielę po Mszy Świętej o 11:30.
Pytanie, czy chcecie podjąć wyzwanie?
Zapraszamy wszystkie małżeństwa!
Organizator: Wspólnota Małżeństw przy parafii św. Andrzeja Boboli w Warszawie (http://wspolnotamalzenstw.pl/)