W środę będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli SJ - Patrona Polski, Warszawy oraz naszej parafii.
Msza odpustowa pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce J.E. Salvatore Pennacchio, z udziałem biskupów warszawskch będzie o godzine 18:00.