W piątek, po Mszy świętej o godz. 19 będzie Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii. Stacje Drogi Krzyżowej będą wiodły ulicami: Rakowiecką, Asfaltową, Narbutta, Łowicką i Rakowiecką do Sanktuarium. Przynosimy ze sobą lampiony i świece. W tym dniu innych nabożeństw Drogi Krzyżowej ani Adoracji Krzyża nie będzie. Prosimy o nie parkowanie na trasie procesji Drogi Krzyżowej samochodów. Zapraszamy wszystkich: dorosłych, młodzież i dzieci do licznego udziału w tej wspólnej modlitwie.