W naszej parafii powstaje nowa Wspólnota Młodzieżowa Magis działająca w ramach ogólnopolskiej sieci takich wspólnot.
Pierwsze spotkanie 8.11.2017 o godz. 18 w salce Magis (znajduje się ona pod zakrystią, wejście przez hol domu parafialnego).
Zapraszamy młodzież od II klasy gimnazjum do Matury.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej:
https://jezuici.pl/wspolnotamagismagis/