Zapraszamy wszystkie scholanki, ministrantów oraz ich Rodziny na wspólne wyjście do jezuitów, na ulicę Świętojańską.
Zbiórka przed naszym Sanktuarium o godzinie 10.45.
Zabieramy ze sobą ciepłe rzeczy (może być zimno) oraz bilety na metro.
Plan dnia:
10:45 Zbiórka (można też dojechać do nas bezpośrednio na mszę)
12:00 Msza w Sanktuarium M.B. Łaskawej
12:40 Zwiedzanie Sanktuarium
ok. 14:00 Wspólny posiłek
ok. 15:00 - 15:30 Powrót