REKOLEKCJE DLA DZIECI W WIEKU 4 LAT - "MÓJ PRZYJACIEL JEZUS"
Serdecznie zapraszamy na rekolekcje z cyklu z "Spotkanie z Chrystusem" dla dzieci w wieku 4 lat "Mój Przyjaciel Jezus", które odbędą się w sobotę 1 października w godzinach 9:00 - 12:30 w salce Betlejem domu parafialnego naszej parafii. Konieczna jest również obecność dziecka na spotkaniu przygotowawczym w piątek 30 września od godziny 18:00 do 19:00 we wspomnianej sali. W sobotę proponujemy również warsztaty dla rodziców, aby mogli wymienić się doświadczeniami, lepiej zrozumieć co się dzieje z dzieckiem w ich wieku, dowiedzieć się czego doświadczają ich dzieci na rekolekcjach i zastanowić się wspólnie jak można korzystać z tych treści na co dzień. W piątek będzie zbierana ofiara za udział dziecka w rekolekcjach w wysokości 20 zł. Za udział w warsztatach dla rodziców jest dobrowolna ofiara.
Celem rekolekcji „Mój Przyjaciel Jezus” jest, aby dzieci miały radosne doświadczenie spotkania z Jezusem, aby zapragnęły być takie jak On i zrozumiały, że Pan Jezus pragnie, żeby były szczęśliwe. Rekolekcje te są kontynuacją rekolekcji pod tytułem „Dobre Serduszka” dla dzieci w wieku 3 lat (obecność na rekolekcjach pt. „Dobre Serduszka” rok wcześniej nie jest konieczna).
Zapisy do środy 28 września tutaj.
Za zapisaniu się otrzymają Państwo w ciągu 48 godzin maila z potwierdzeniem przyjęcia na rekolekcje. W razie nie otrzymania takiego potwierdzenia prosimy o kontakt na maila:
spotkaniezchrystusem@jezuici.pl
Pozdrawiam serdecznie
O. Zbigniew Szulczyk SJ