Za nami jest już szkolenie z zakresu zagrożeń, jakie mogą nas czekać podczas Dni w Diecezjach i Światowych Dni Młodzieży. Bardzo się cieszę z tego, że brało w nim udział tak wielu wolontariuszy z naszego Parafialnego Centrum Wolontariatu Światowych Dni Młodzieży. Byliśmy prawdopodobnie jedną z większych, jak nie największą grupą, która przybyła na szkolenie.
Czeka nas teraz kolejne - tym razem z zakresu PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ.
Miejsce szkolenia: Sale Duszpasterstwa Akademickiego DĄB, ul Rakowiecka 61, wejście przez Dom Parafialny, I piętro.
Czas: Wtorek, 12 lipca, godzina 18:00
Szkolenie jest OBOWIĄZKOWE dla wszystkich wolontariuszy zaangażowanych w Światowe Dni Młodzieży!