Uroczystość Bożego Ciała zgromadziła wielu naszych parafian oraz sympatyków Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli.
Sumie parafialnej przewodniczył Proboszcz - o. Waldemar Borzyszkowski SJ. Kazanie wygłosił o . Roman Groszewski SJ - Duszpasterz Akademicki. Po Mszy Świętej udaliśmy się w procesji z Najświętszym Sakramentem, ulicami naszej parafii, do czterech ołtarzy.
Zdjęcia z dzisiejszej uroczystości możemy zobaczyć w galerii.