Wspólnoty i grupy parafialne

MODLITEWNE

Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec

duszpasterz: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) a.splawski@jezuici.pl

animatorka: Hanna Garwolińska

spotkania w I niedzielę miesiąca, godz. 18:30, sala Nazaret

Grupa Modlitewna SKKAB - Apostolat Patrona Polski św. Andrzeja Boboli

animatorka: Ewa Twarowska (503 510 820)

modlitwa przy relikwiach św. Andrzeja Boboli

od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej o 12:00

Grupa Modlitwy Jezusowej 

animatorzy: Michał Urbański (606 44 62 52), Paulina Wawer  (500 23 57 57)

spotkania w czwartek, godz. 19.30, sala Samaria

www.modlitwaciszy.pl

Grupa Modlitwy Kontemplacyjnej

animatorka: Ewa Twarowska (503 510 820)

spotkania w niedzielę, godz. 18:00, sala Betlejem

Odnowa w Duchu Świętym - grupa Maria

asystent kościelny: o. Krzysztof Ołdakowski SJ

animatorka: Barbara Kwiatkowska

spotkania w środę, godzina 18:30, sala Maria

www.grupamaria.pl

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego

asystent kościelny: o. Adam Schulz SJ

animatorka: Ewa Poleszak (22 54 28 721)

www.wzch.org.pl

Pomocnicy Matki Kościoła

animatorka: Halina Michałowska

spotkania w III piątek miesiąca, godz. 19:30, sala Betlejem

Dom - Wspólnota Ewangelizacyjna

duszpasterz: o. Roman Groszewski SJ (22 54 28 869) rgroszewski@gmail.com

www.wspolnota-dom.pl

SŁUŻBY

Parafialna Rada Duszpasterska

przewodniczący: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ (22 54 28 706) parakow@jezuici.pl

spotkania w II czwartek miesiąca, godz. 18:00, sala Betlejem

Redakcja Biuletynu Parafialnego Sanktuarium św. Andrzeja Boboli

Zespół redakcyjny: Barbara Andrzejewska, Maciej Gliński, o. Aleksander Jacyniak SJ, o. Krzysztof Ołdakowski SJ, Piotr Ostrowski, Maria Rzeźnicka, Maryla Topczewska-Metelska, Barbara Zdanowska

parakow@jezuici.pl

Parafialny Zespół Charytatywny Wzajemna Pomoc

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

prezes: Teresa Filipkowska (22 54 28 713, w czwartek 16.00-18.00)

spotkania w I czwartek miesiąca, godz. 9:30, sala Betlejem

Stowarzyszenie Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli

asystent kościelny: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

prezes: Ewa Twarowska (503 510 820)

spotkania w II poniedziałek miesiąca, godz. 17:30, sala Betlejem

Kościelna Służba Porządkowa Totus Tuus

duszpasterz: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) a.splawski@jezuici.pl

animator: Andrzej Byczkowski

spotkania w ostatni czwartek miesiąca, godz. 19:30, sala Emaus

Biuro Radia Maryja

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animatorka: Zofia Swojak (22 848 13 16 w piątek 17.00-19.00)

spotkania w I niedzielę miesiąca, godz. 13:00, sala Betlejem

MŁODZIEŻY, STUDENTÓW

Schola dziecięca

opiekun: s. Bogna Bujak CSFF (22 54 28 734)

spotkania: niedziela, godz. 10.30, salka ministrancka

Liturgiczna służba ołtarza

duszpasterz: o. Jakub Szelka SJ (22 54 28 879) jszelka@gmail.com

spotkania w poniedziałek, godz. 17.30, salka ministrancka

Magis - Duszpasterstwo Młodzieży

duszpasterz: o. Adam Sołdek (22 54 28 881)

Niestety na chwilę obecną spotkania nie odbywają się.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z duszpasterzem.

www.magis.jezuici.pl

Ruch Wiara i Światło

duszpasterz: o. Sylwester Jasiak SJ (22 54 28 838)

spotkania w III niedzielę miesiąca, godz. 16:00, sala Emaus

Ruch Przymierza Rodzin

asystent kościelny: o. Waldemar Borzyszkowski (22 54 28 706) parakow@jezuici.pl

animatorka: Małgorzata Ginter, Artur Kobyliński

opiekunowie grupy dzieci: Tomasz Porębski, Anna Robert

spotkania raz w miesiącu w sobotę, godz.10.00 zbiórka przed Sanktuarium (zajęcia w terenie lub Sali Przymierza Rodzin)

Dąb - Duszpasterstwo Akademickie

duszpasterz: o. Roman Groszewski SJ (22 54 28 869)

spotkania: informacje na stronie internetowej

www.dab.jezuici.pl

www.dabjan.jezuici.pl

Grupa postakademicka - Postakademicy

duszpasterz: o. Waldemar Aramowicz SJ (22 54 28 880) postakademicy.dadab@gmail.com

spotkania: informacje na stronie internetowej

www.postakademicy.dadab.pl

RODZIN

Wspólnota Małżeństw

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animator: Wojciech Werochowski wojciech.werochowski@gmail.com 

Msza św. w II niedzielę miesiąca, godz. 16:30, Dolny Kościół

po mszy św.spotkanie w sali Wspólnoty Małżeństw

www.wspolnotamalzenstw.pl

Ruch Rodzin Nazaretańskich

asystent kościelny: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) a.splawski@jezuici.pl 

spotkania we wtorek, po mszy św. o godz. 19.00, sala Nazaret

Koinonia Jan Chrzciciel - ewangelizacyjna

asystent kościelny: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animator: Mateusz Kruczkowski mateusz.kruczkowski@koinoniagb.pl 

spotkania: informacje na stronie internetowej

www.warszawa.koinoniagb.pl

SPECJALISTYCZNE

Chór Parafialny

prowadzi: organista Jakub Chachulski

próby w sobotę, godz. 18:00, sala Betlejem

Duszpasterstwo Mężczyzn 40+

duszpasterz: o. Jacek Pleskaczyński SJ (22 54 28 930) jpleskaczynski@jezuici.pl 

spotkania w poniedziałek, godz. 19:00, sala Betlejem

Duszpasterstwo osób rozwiedzionych i par niesakramentalnych

duszpasterz: o. Waldemar Aramowicz SJ (tel. 22 54 28 880)

spotkania w czwartek, godz. 19.00, sala Betlejem

www.rozwiedzeni.net

www.niesakramentalni.net

Duszpasterstwo francuskojęzyczne

duszpasterz: o. Michał Karnawalski SJ(22 54 28 ...)

Msza św.: niedziela, godz. 10.45, Dolny Kościół

www.paroisse.jezuici.pl

Krąg Przyjaciół Ojca Mirosława

duszpasterz: o. Proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

koordynatorka: Małgorzata Mularczyk  kragprzyjaciol@gmail.com 

tel. 604 057 050

Spotkania w miesiące parzyste, w czwarty poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 w Sali Nazaret

www.miroslawpaciuszkiewicz.pl

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
86 0.10651803016663