Wspólnoty i grupy parafialne

MODLITEWNE

Apostolstwo Modlitwy i Żywy Różaniec

duszpasterz: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) [email protected]

animatorka: Hanna Garwolińska

spotkania w pierwszą niedzielę miesiąca, godz. 18:30, sala Nazaret

Grupa Modlitewna SKKAB - Apostolat Patrona Polski św. Andrzeja Boboli

animatorka: Ewa Twarowska (503 510 820)

modlitwa przy relikwiach św. Andrzeja Boboli

od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej o 12:00

Grupa Modlitwy Jezusowej 

animatorzy: Michał Urbański (606 44 62 52)

spotkania w czwartek, godz. 19.30, sala Samaria

www.modlitwaciszy.pl

Grupa Modlitwy Kontemplacyjnej

animatorka: Ewa Twarowska (503 510 820)

spotkania w niedzielę, godz. 18:00, sala Betlejem

Odnowa w Duchu Świętym - grupa Maria

asystent kościelny: o. Romuald Domagała (tel. 22 5428 881), [email protected]

animatorka: Ewa Gosk

spotkania w środę, godz. 18:30, sala Maria

www.grupamaria.pl

Wspólnota Dom Miłosierdzia - modlitwa uwolnienia wg 5 kluczy

odpowiedzialni: o. Romuald Domagała; Katarzyna Laskowska

Zgłoszenia na modlitwę:
[email protected]

http://dom.jezuici.pl

Wspólnota Życia Chrześcijańskiego

asystent kościelny: o. Leszek Mądrzyk SJ

animatorka: Ewa Poleszak (22 54 28 744)

szkoła medytacji w drugi czwartek miesiąca, godz. 18:00, sala Nazaret

www.wzch.org.pl

Chemin Neuf

spotkania modlitewne we wtorek, godz. 19:00, sala Emaus

Dom w ramionach Ojca - Wspólnota Ewangelizacyjna

duszpasterz: o. Rafał Strugiński SJ (22 54 28 807) [email protected]

www.wspolnotadom.pl

SŁUŻBY

Parafialna Rada Duszpasterska

przewodniczący: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ (22 54 28 706) [email protected]

spotkania w II czwartek miesiąca, godz. 19:00, sala w DA

Redakcja Biuletynu Parafialnego Sanktuarium św. Andrzeja Boboli

Zespół redakcyjny: Małgorzata Mularczyk – redaktor naczelna, o. Waldemar Borzyszkowski SJ – asystent kościelny, o. Andrzej Koprowski SJ – konsultant merytoryczny

                        [email protected]

Parafialny Zespół Charytatywny Wzajemna Pomoc

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

prezes: Maria Iżykowska (22 54 28 713, w czwartek 16.00-18.00)

spotkania w pierwszy czwartek miesiąca, godz. 9:30, sala Betlejem

Parafialny zespół Caritas

prowadzi: Maria Grabowska-Gnoińska, Krystyna Gawarska

zgłoszenia w drugi i czwarty czwartek miesiąca, w godz. 16.00-17.30, sala Nazaret

Stowarzyszenie Krzewienia Kultu św. Andrzeja Boboli

asystent kościelny: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

prezes: Ewa Twarowska (503 510 820)

spotkania w II poniedziałek miesiąca, godz. 17:30, sala Betlejem

Kościelna Służba Porządkowa Totus Tuus

duszpasterz: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) [email protected]

animator: Krzysztof Michałowski

spotkania w ostatni czwartek miesiąca, godz. 19:30, sala Emaus

Biuro Radia Maryja

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animatorka: Krystyna Suska

MŁODZIEŻY, STUDENTÓW

Schola dziecięca

opiekun: s. Jana Jakubiec CSFF (22 54 28 734)

spotkania w niedzielę, godz. 10:15, sala Liturgicznej Służby Ołtarza

Liturgiczna Służba Ołtarza

prefekt: ks. Daniel Wojda SJ (22 54 28 862) [email protected]

spotkania w niedzielę, godz 10:30, w zakrystii Sanktuarium.

w pierwszy czwartek miesiąca Msza św. o powołania zakonne i kapłańskie oraz za LSO, godz. 17:00 w Sanktuarium,

po niej Agapa z Rodzinami ministrantów, sala Liturgicznej Służby Ołtarza

Magis - Duszpasterstwo Młodzieży

duszpasterz: dk. Kamil Boberek SJ (22 54 28 827) [email protected]

spotkania w czwartek, godz. 18:00, w sala Wspólnoty Magis

www.magis.jezuici.pl

DUSZPASTERSTWO AKADEMICKIE DĄB

duszpasterz: o. Roman Groszewski SJ (22 54 28 710), [email protected]

spotkania: informacje na stronie internetowej

www.dab.jezuici.pl

Grupa postakademicka - Postakademicy

duszpasterz: o. Romuald Domagała SJ (22 54 28 881) [email protected]

spotkania: informacje na stronie internetowej

www.postakademicy.dadab.pl

Ruch Wiara i Światło

duszpasterz: o. Sylwester Jasiak SJ (22 54 28 838)

spotkania w trzecią niedzielę miesiąca, godz. 16:00, sala Emaus

 

Ruch Przymierza Rodzin

asystent kościelny: o. Waldemar Borzyszkowski (22 54 28 706), [email protected]

animatorka: Dorota Zatorska-Gołąb

spotkania raz lub 2 razy w miesiącu

RODZIN

Wspólnota Małżeństw

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animator: Ania i Paweł Kozioł, [email protected]

Msza św. w drugą niedzielę miesiąca, godz. 16:30, Dolny Kościół

po niej Agapa, sala Wspólnoty Małżeństw

spotkanie modlitewno-formacyjne w drugi piątek miesiąca, godz. 18:30, Dolny Kościół

www.wspolnotamalzenstw.pl

 

Spotkania Mam (z małymi dziećmi)

duszpasterz: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animatorka: Mirosława Łukowska

spotkania w środę, godz. 10:00, sala Wspólnoty Małżeństw

Warsztaty  „Kredkami do nieba” (dzieci 5-10 lat)

animatorka: Mirosława Łukowska

spotkania w piątek, godz. 17:15, sala Wspólnoty Małżeństw

Ruch Rodzin Nazaretańskich

asystent kościelny: o. Andrzej Spławski SJ (22 54 28 816) [email protected] 

spotkania we wtorek, po Mszy św. o godz. 19.00, sala Nazaret

Koinonia Jan Chrzciciel - ewangelizacyjna

asystent kościelny: o. proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

animator: Mateusz Kruczkowski [email protected] 

spotkania: informacje na stronie internetowej

www.warszawa.koinoniagb.pl

Formacja dla kobiet

Msza św. z adoracją w trzeci wtorek miesiąca, godz. 18:00, Dolny Kościół

duszpasterz: o. Robert Wawer SJ (22 54 28836) [email protected]

koordynatorka: Ewelina Chełstowska

www.urzekajaca.pl

Spotkanie z Chrystusem - rekolekcje dla dzieci

duszpasterze: dk. Kamil Boberek SJ, Adam Szymański SJ

liderka: Katarzyna Panek, [email protected]

spotkania: wtorki o 19:00, biuro w holu Domu Parafialnego (za kratą)

SPECJALISTYCZNE

Chór Parafialny

prowadzi: organista Sebastian Kuczyński

Duszpasterstwo osób rozwiedzionych i par niesakramentalnych

duszpasterz: 

o. Maciej Tomaszewski SJ (22 54 28 847) [email protected]

spotkania w trzeci wtorek miesiąca, godz. 19:00 sala Betlejem, lub  drugi czwartek miesiąca, godz. 19.00, sala Betlejem

www.rozwiedzeni.net

www.niesakramentalni.net

Duszpasterstwo francuskojęzyczne

duszpasterz: o. Zbigniew Kubacki SJ (22 54 28 810) [email protected]

Msza św. w niedzielę, godz. 10:45, Dolny Kościół

www.paroisse.jezuici.pl

Krąg Przyjaciół Ojca Mirosława

duszpasterz: o. Proboszcz Waldemar Borzyszkowski SJ

koordynatorka: Małgorzata Mularczyk  [email protected] 

tel. 604 057 050

spotkania w miesiące parzyste, w czwarty poniedziałek miesiąca, godz. 18:00, sala Nazaret

www.miroslawpaciuszkiewicz.pl

 

Wiara i Praca

spotkania w drugi czwartek miesiąca, godz. 18:00, sala Emaus

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
89 0.15299510955811